SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / BAŞKAN PEKYATIRMACI, MİLLİ SPORCU FATİH KOÇYİĞİT’İ MAKAMINDA AĞIRLADI Friday, September 28, 2018

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasında bronz madalya kazanan Milli Sporcu Fatih Koçyiğit’i makamında ağırladı

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, İtalya’nın Venedik kentinde düzenlenen ‘Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasında üçüncülük elde ederek bronz madalyanın sahibi olan, Selçuklu Belediyespor Kulübü Milli Takım Sporcusu Fatih Koçyiğit’i makamında kabul etti. Kulüp Müdürü Mehmet Ali Kolay ve Kick Boks Takımı Başantrenörü Mevlüt Aker’in bulunduğu görüşmede Başkan Pekyatırmacı, Koçyiğit’in Selçuklu Belediyesi spor okullarından yetişerek böyle bir başarı elde etmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti. Pekyatırmacı, “Selçuklu Belediyespor Kulübü spor okullarımızda her yıl binlerce çocuğumuz sporla tanışıyor. Bunların arasından çocuklarımızın Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında da derece elde ederek çalışmalarının karşılığını almasını istiyoruz. Milli sporcumuz Fatih’te bu çalışmalarının karşılığını alarak hem kulübümüzü, hem de ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti. İlk kez katıldığı bir Dünya Şampiyonası’ndan madalya ile dönmesi çok önemliydi kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki hedefi eminim Dünya Şampiyonluğu olacaktır” dedi.

Milli Sporcu Fatih Koçyiğit ise bundan sonraki hedefinin Dünya Şampiyonluğu olduğunu belirterek, Başkan Ahmet Pekyatırmacı’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter