SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / POTADA SİNOP'A FARKLI TARİFE 20 Mart 2017 Pazartesi

          Türkiye Basketbol Bölgesel Ligi Eleme gurubunda mücadele eden Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı eleme gurubunda 6. hafta programında Sinop deplasmanına çıktı. Rakibini farklı mağlup eden Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı guruptaki liderliğini devam ettirdi.

Selçuklu Belediyesi Sinop Yıldızları ile ilk maçını kendi sahasında oynamış ve maçı farklı yenmişti. Sinop ile rövanş maçında da rakibini 77-49 mağlup etmeyi başaran Selçuklu Belediyesi guruptaki zirve iddiasını sürdürdü. Mücadelenin birinci periyodunda rakibine karşı üstünlüğü ele alan Selçuklu periyodu 25-12 önde tamamladı. İkinci periyotta da üstünlüğünü koruyan konuk takım ilk yarıyı 42-24 önde kapatarak soyunma odasına üstün giden taraf oldu. Karşılaşmanın üçüncü periyodunda rakip ile aradaki farkı daha açan konuk takım bu bölümü 60-38 önde tamamlayarak final periyoduna rahat giden taraf oldu. Maçın son çeyreğinde rakibini oyundan düşüren Selçuklu Belediyesi farkı açarak maç sonunda 77-49'luk skorla farklı galip gelmeyi başardı.

Selçuklu Belediyesi takımında Sinop karşısında tüm oyuncular süre alırken, Argun 14, İsmail 10, İlker 23, M. Yıldırım 4, Barış 3, Baran 3, Cem 3, Onur 12, Kaan 3 ve M. Demir 2 sayı ile oynadı.

Futbol takımı bu hafta sessiz

Selçuklu Belediyesi Futbol takımı mücadele ettiği Süper Amatör Liginde haftayı yenilgi ile tamamladı. Selçukspor takımı ile karşı karşıya gelen Selçuklu Belediyesi Futbol takımı rakibi karşısında etkili olamadı. Geçtiğimiz haftalarda sergilediği futbolu aratan Selçuklu Belediyesi Futbol takımı rakibine 2-0 mağlup olarak haftayı puansız kapattı.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter