SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / SELÇUKLUBELEDİYESPOR BİSİKLET TAKIMI GENÇLER’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU 15 Nisan 2019 Pazartesi

Selçuklu Belediyespor Kulübü Bisiklet Takımı, Giresun’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası Yol Yarışlarında Genç Erkekler kategorisinde hem ferdi hem de takım halinde şampiyonluğa ulaştı

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası 2.Etap Puanlı Yol Yarışları Giresun’da düzenlendi. Şampiyonada şehrimizi temsil eden Selçuklu Belediyespor Kulübü Bisiklet takımı şampiyonluğa ulaşarak önemli bir başarı elde etti. Son dönemde katıldığı Şampiyonalarda başarılı sonuçlar elde eden Selçuklu Belediyespor Kulübü Giresun’da da kürsüye çıkmayı başardı. Mavi-Beyazlı kulüp ferdi sıralamada da sporcularıyla ön plana çıkmayı başardı. Selçuklu Belediyespor Kulübü Milli Bisikletçileri Hakkı Çelikel ferdi sıralamada ilk sırayı alırken, ikinci sırada bir başka Selçuklu Belediyespor Kulübü sporcusu Muhammet Talha Yaman  yer aldı.

ÇÖKMEN: BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ

Selçuklu Belediyespor Kulübü Bisiklet Takımı Başantrenörü Ümit Çökmen, “Son yıllarda başarılı bir dönem geçiriyoruz. Genç sporcularımız emeklerinin karşılıklarını alıyorlar. Giresun’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında şehrimizi ve kulübümüzü en iyi şeklide temsil ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki dönemde de sporcularımızın başarılarının üzerine koyarak devam edecektir. Bizlere her zaman destek olan Selçuklu Belediye Başkanımıza ve kulüp yönetimimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter